Warsztaty

Warsztat Rozwojowy dla Kobiet
w Białym Domu w Antoniowie
7-11 czerwca 2021 r.

Odkryj Kobiecą Moc i Łagodność w Sobie
– czyli integracja Twojej męskiej i żeńskiej energii

Kochane Kobiety 💗 !
Nastał wielki czas przebudzenia i odkrycia pokładów kobiecej mocy, którą w sobie nosimy. Integracji tej siły z naszą łagodnością i delikatnością. Zapraszamy wszystkie Kobiety chcące odkryć prawdę o sobie, żyć pełnią życia, wyrażać siebie i podejmować tylko własne decyzje. Te, które już odkryły swoją moc i łagodność będą mogły się mocno ugruntować.

Żyjemy w dualnym świecie, świecie przeciwieństw. Energia żeńska i energia męska jest w każdym z nas, z tego połączenia powstało ludzkie życie.
Sposób w jaki korzystamy z dobrodziejstwa tych energii w codziennym życiu zależy od indywidualnej samoświadomości.

Energia męska to działanie, inicjatywa, decyzyjność, odwaga i wiara w siebie, to naturalne stawianie granic i odwaga do mówienia światu „nie”, a sobie ”tak”. Energia ta działa bardzo szybko, jak ogień, niszczy to co niepotrzebne i transformuje. Energia żeńska to miękkość, delikatność, sensualność, intuicja, płynność, wrażliwość, empatia, akceptacja. To zaufanie i umiejętność płynięcia z nurtem życia. To także nieprzewidywalne emocje. Jest to energia rodząca nowe życie.
Ten warsztat to piękna okazja, abyś mogła rozpoznać, która energia w Tobie dominuje i zasłania potencjały jej przeciwieństw. To okazja abyś mogła nauczyć się jak swobodnie, z gracją i płynnie korzystać z energii męskiej i żeńskiej.
Pochodzisz ze źródła wszelkiego Istnienia i wszystko w Tobie dąży do rozpoznania boskiej mądrości i harmonii w tym co dualne.

Czego możesz doświadczyć na tym wyjeździe?

☀️ głębokiego doświadczenia własnej samoświadomości, obecności, pogłębienia swojej intuicji i odczuwania energii w ciele, głębszego rozpoznania swoich potrzeb

☀️ uwolnienia z ciała i umysłu blokujących Cię przekonań, ograniczeń, schematów oraz wzorców

☀️ rozpoznania dynamiki swojej energii żeńskiej i męskiej oraz w jakiej relacji jesteś z tymi energiami i jak możesz je zintegrować

☀️ wyciszenia i wyregulowania układu nerwowego

☀️ harmonizacji przepływu energii życiowej w Twoim ciele

☀️ uwolnienia wielu nieświadomych lęków, zwłaszcza lęku przed odrzuceniem i lęku przed byciem sobą

Formuła warsztatu:

☀️ Sesje główne grupowe ( 2 razy dziennie) pracy z własną świadomością i łagodnym uwalnianiem lęków z ciała. Praca odbywać się będzie poprzez medytacje, osobiste wglądy, taniec i ruch intuicyjny oraz ustawienia pola energii.
Na sesjach będziesz mieć możliwość wyjść poza umysł i wejść bardzo głęboko w kontakt z czuciem swojej prawdy. Pogłębisz kontakt ze swoim Ja, z czuciem swojego ciała i swojej energii. Będziesz mogła odkryć potencjały zmiany swojego życia i poczuć energię jak to zrobić, abyś mogła żyć tak jak chcesz i jak tego pragniesz. Wrócisz z wyjazdu zupełnie inna niż jesteś teraz. Sesje prowadzi Diana Molenda.

☀️ joga Kundalini prowadzona przez Elę Ziąber

☀️ joga nidra prowadzona przez Elę Ziąber

☀️ koncert na misach tybetańskich prowadzony przez Angelikę Selwuch

Warsztat odbędzie się w ciszy, w formule odosobnienia, bez kontaktu ze światem zewnętrznym, w głębokim kontakcie z samą sobą i z pięknem natury w miejscu w którym będziemy. Rozmawiać będziemy tylko na sesjach. Pozostały czas przebywać będziemy w ciszy. Dlatego ważne jest, abyś tak pozałatwiała swoje życiowe sprawy, żeby nie było konieczności używania telefonów komórkowych. W bardzo ważnych sprawach można zostawić dla bliskich telefon kontaktowy do głównej prowadzącej Diany Molendy.

Szczegółowy plan wyjazdu:

Poniedziałek 7 czerwca
16:00 – 18:00 przyjazd
18:00 kolacja
19:00 – 21:00 sesja zapoznawcza i rozpoczynająca
21:00 – 22:00 koncert na misach tybetańskich i gongach

Wtorek 8 czerwca
8:00 – 10:00 łagodna praktyka jogi kundalini
10:00 śniadanie
11:00 – 14:00 sesja warsztatowa
14:00 – 16:00 obiad i przerwa
16:00 – 19:00 sesja warsztatowa
19:00 kolacja
20:00 – 21:30 technika relaksacyjna joga nidra

Środa 9 czerwca
8:00 – 10:00 łagodna praktyka jogi kundalini
10:00 śniadanie
11:00 – 14:00 sesja warsztatowa
14:00 – 16:00 obiad i przerwa
16:00 – 19:00 sesja warsztatowa
19:00 kolacja
20:00 – 21:30 technika relaksacyjna joga nidra

Czwartek 10 czerwca
9:00 śniadanie
10:00 – 13:00 sesja warsztatowa
13:00 – 16:00 obiad i przerwa
16:00 – 19:00 sesja warsztatowa
19:00 kolacja
20:00 – 21:00 koncert na misach tybetańskich i gongach

Piątek 11 czerwca
9:00 śniadanie
10:00 – 12:00 sesja warsztatowa pożegnalna
12:00 obiad i wyjazd

Miejsce i kuchnia:

Warsztat odbędzie się w malowniczym Białym Domu w Antoniowie, u podnóża Grzbietu Kamienickiego Gór Izerskich (18 km od Szklarskiej Poręby). Biały Dom położony jest na uboczu, w otoczeniu gór, lasów, łąk i szumiącego potoku. Z okien rozpościera się widok na Góry Izerskie i Sudety. Zapewnione jest również urozmaicone wyżywienie wegańskie, które zadowoli najbardziej wymagające podniebienia.
Ośrodek będzie do dyspozycji na naszą wyłączność ☺️
Link do strony ośrodka https://bialydom.pl/

Koszty wyjazdu oraz rezerwacja terminu:

1100 zł warsztat + 560 zł koszt noclegów i wyżywienia (3 posiłki dziennie)
Za rezerwację terminu uznaje się zgłoszenie swojego uczestnictwa Dianie Molendzie tel: 509 316 957 lub na adres email dianamolenda16@gmail.com oraz wpłatę zaliczki do dnia 20 maja 2021 r.
Zaliczkę w wysokości 500 zł należy wpłacić na numer konta:
11 1020 4795 0000 9002 0062 9345 Diana Molenda

O organizatorkach:

Diana Molenda
Widzę i czuję Światłem. Światłem oświetlam ludzkie potencjały nieskończonego dobra, ogromnych możliwości i bezwarunkowej miłości oraz uwalniam z ciała i umysłu stare energie lęków i ograniczeń, które te potencjały blokują. Moja praca jest unikalna i niestandardowa, a jej podstawą jest obecność, jasnowidzenie, jasnoczucie, indywidualna praktyka i doświadczenie pracy z ciałem w uwalnianiu traum jakie może ono nosić. Wszystko co jest, Życie, jest dla mnie Święte. Prowadzę indywidualne sesje uwalniania traumy w gabinecie w Szczecinie oraz sesje on-line. W latach 2018-2019 prowadziłam cykl warsztatów dla kobiet „Esencje Kobiecości”. W tym roku prowadzę cykl warsztatów z „Obecnością i uwalnianiu lęku przed śmiercią”. Maluję obrazy z piękną transformującą energią, także na indywidualne zamówienie. Prywatnie jestem mamą dwóch synów 17 i 20 lat.
Moje kreacje zobaczycie też na stronach: Pole świadomości/facebook.com oraz Magic Paintings/facebook.com.

Elżbieta Ziąber
Nazywam się Elżbieta Ziąber. Moje duchowe imię to Hardew Kaur. Swoją przygodę z Kundalini Jogą rozpoczęłam 2009 roku kiedy to z warsztatem dla Kobiet przyjechała do Szczecina Sarbjot Kaur. Po trzy dniowym warsztacie poczułam, że jest to coś dla Mnie i nareszcie odkryłam to „coś”. Po wyjeździe Sarbjot poczułam się jak porzucone dziecko i zapragnęłam znaleźć kogoś, kto nauczy Mnie tej technologii, tej metody, tego przekazu. Tak trafiłam na zajęcia do Wandy Willim -Becker, gdzie chodziłam bardzo regularnie i systematycznie przez dwa lata. Kolejnym przełomowym momentem był wyjazd na Białą Tantrę. Po powrocie z Białej Tantry wiedziałam, że chcę doświadczać tej technologii głębiej i zapisałam się na roczny kurs nauczycielski pod okiem Sarabjot Kaur i Hari Deva Singha. Nie miałam w zamyśle uczyć innych, moją intencją było nauczyć Siebie więcej, głębiej, mocniej i doświadczać. Kurs ukończyłam w 2012 roku i zaraz zaczęłam uczyć małe grupy w różnych miejscach Szczecina. Po kolejnych dwóch latach zapragnęłam stworzyć własne miejsce , gdzie oprócz codziennych zajęć Kundalini Jogi odbywają się różnego rodzaju warsztaty, kursy, sesje relaksacyjne, sesje Jogi Nidry koncerty na misach i gongach oraz masaże. Prywatnie Kobieta od 59 lat, matka od 37 lat i żona od 38 lat…

Angelika Selwuch
Dźwięk i jego terapeutyczne właściwości towarzyszył mi od dzieciństwa. Ukończyłam Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie. Obecnie kończę studia magisterskie na kierunku Pedagogika, które uzupełniają moje zainteresowania związane ze wsparciem rozwoju człowieka oraz obszarem psychologii. Stale rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę, ukończyłam m.in. kurs z terapii dźwiękiem Łukasza Mazurka, kurs terapii Access Bars, kurs medytacji rezonansowej dr Barbary Romanowskiej, kurs z prowadzenia ćwiczeń oddechowych oraz uważności w szkole i przedszkolu. Brałam również udział w cyklu warsztatów Komunikacji Opartej na Empatii inspirowanej NVC (Porozumienie bez przemocy). Obecnie prowadzę grupowe oraz indywidualne sesje dźwiękowe przy użyciu mis tybetańskich oraz gongów, sesje relaksacyjne dla firm oraz uwalniającą terapię manualną Access Bars.

Kobiety pełne mocy do zobaczenia w Antoniowe 💗