Metamorfozy

Do Diany trafiłam w takim momencie mojego życia, kiedy ze względu na zły stan fizyczny i psychiczny wiedziałam, że sama sobie już z tym nie poradzę. Już po pierwszej sesji dały się zauważyć subtelne zmiany w sposobie patrzenia i postrzegania świata zewnętrznego. Z kolejnymi sesjami stawałam się bardziej spokojna, mniej impulsywna . Nabrałam dystansu do siebie i otaczających mnie ludzi i zdarzeń. Emocje lęku, strachu, złości i gniewu, z którymi się wcześniej borykałam, coraz częściej zastępował spokój i bezwarunkowa akceptacja wszystkiego co do mnie przychodzi. Zmiany zaczęły być widoczne również w ciele fizycznym. Nabrało ono lekkości. Wcześniejsze dolegliwości powoli zaczęły ustępować, jakby odeszło z niego napięcie i sztywność.  Były także momenty przełomowe, kiedy to co nowe ścierało się jeszcze z wdrukowanymi i automatycznymi schematami reakcji i zachowań. Dzięki sesjom pozbywam się złych emocji , które powoli zastępuje odwaga i akceptacja siebie takiej jaka jestem. Nabieram zaufania, że to co do mnie przychodzi jest dla mnie w tym momencie najlepsze, a wszystko to przez akceptację i bycie TU i TERAZ 🙂
Anna

Zwykle nie wiem, co będzie się działo podczas sesji, ale czuję i wiem, że mogę się poddać mądrości i prowadzeniu, które są Diany udziałem.
Początkowo kładłam się i oczekiwałam, że Diana wszystkim się zajmie, teraz wiem, że moje zaangażowanie w proces pozwalania sobie na czucie, na przepuszczanie choć trudny i męczący, jest potrzebny. Jak to jest, że ciało dźwiga te wszystkie poukrywane smutek, ból, złość latami..nie wiem, ale wiem, że za dużym zmęczeniem zwykle po sesji, powoli przychodzi uzdrowienie tych miejsc w ciele.
Sama nie wiedziałabym, jak te blokady i traumy wypędzić z ciała. Diana potrafi je rozmasować, przepuścić, dzięki myślę, głębokiemu czuciu i byciu uważną świadomością.
Staję się dorosłą świadomie podejmującą decyzje, a nie tak dawno czekałam i pozwalałam by inni robili to za mnie.
Coraz więcej zablokowanego w ciele potencjału wydobywa się na światło dzienne z nieświadomości i dzięki temu emocje już nie działają z dawną mocą.
Jestem wdzięczna za to, że nareszcie manifestuje się we mnie moja siła życiowa.
Monika

Bardzo polecam pracę nad sobą u Diany, bo potrafi ukoić rany z przeszłości, dzieciństwa. Już po pierwszej wizycie doznałam uczucia lekkości w ciele fizycznym. Każda kolejna sesja pozwalała na odczuwanie miłości do świata, do siebie, akceptowanie tego co wcześniej nie byłoby możliwe.
Diana bezgranicznie oddana swojej pracy, perfekcyjna i zaangażowana w to co robi.
Szczerze polecam
Maria

Sesje u Diany to jakby przeniesienie się do innej czasoprzestrzeni. Nie musiałam nic mówić, ona sama wiedziała jakiego obciążenia potrzebowałam się pozbyć, aby wstać lżejszą. Sam zabieg za każdym razem wygadał inaczej, bo pracowałyśmy z innym tematem. Zawsze jednak był delikatny i bezbolesny, za to efekt mocny i materializujący się w życiu codziennym. Diana jest duchowym wsparciem pomagającym przetrwać w tych trudnych czasach.
Kasia

Po każdej sesji odczuwam coraz większy spokój wewnętrzny. Coraz częściej kieruję się intuicją, pozwalam sobie na chwilę refleksji, przestałam się spieszyć i przestałam „musieć”. Daję sobie czas. Coraz częściej przekraczam „swoją strefę komfortu” w każdej dziedzinie życia, ale bez przymusu i strachu, naturalnie jak w danej chwili czuję 🙂
Marzena