Masaż Różany Rytuał dla Kobiet

Różany Rytuał- czyli droga do uczty zmysłów i pełnej akceptacji każdego skrawka Twojego ciała i wszystkiego, czym Jesteś…

Niezwykle uziemiający i rozluźniający masaż ciepłym olejkiem w blasku świec, przy dźwiękach kojącej muzyki, w otuleniu płatków świeżych róż…

W rytuale tym dusza zostaje otulona, a ciało rozmasowane dotykiem pełnym czułości, ciepła, akceptacji. 

Masaż jest delikatny i głęboki jednocześnie, harmonizujący przepływ energii żeńskiej (yin) i energii męskiej (yang) w Twoim ciele.

Różany Rytuał rozluźnia nie tylko tkanki fizyczne, ale także warstwy napięć emocjonalnych i mentalnych.

Masaż ten otwiera serce, rozpieszcza zmysły i wycisza umysł.

Poniżej zamieszczam opinię jednej z kobiet, która doświadczyła Różanego Rytuału i zechciała się podzielić swoimi doznaniami:
🌹”Miałam przyjemność zakosztować masażu różanego Diany, masażu dedykowanego kobietom, które chcą swą kobiecość odkryć, zatopić się w niej, rozkoszować, smakować do dna. To nie jest zwykły masaż, to ceremonia… Diana w białej pięknej sukni poprowadzi Cię, Droga Kobieto, do sali, w której od progu czekają na Ciebie niespodzianki. Nie chcę ich zdradzać, bo życzę Ci, byś doznała podobnych wrażeń wzruszenia i uszanowania Twojej całej Istoty. Łóżko, na którym leżę jest przyjemnie ciepłe, płoną świece, cała przestrzeń pokoju sprzyja przeżywaniu wszystkiego, co w tej chwili chce się wyrazić. Czułam, że smakuję życie, że w tym masażu otworzyła się we mnie jakaś zaniedbana komnata…”